Άρης - ΑΕΚ 1-0: Φοβερό τακουνάκι Εντιαγέ! (vid) | Novasports

ΑΕΚ - Άρης: Ένα ντέρμπι, μία ιστορία 31 παικτών και η κορυφαία... 11άδα  (pics) | SDNA
ΑΕΚ - Άρης: Ένα ντέρμπι, μία ιστορία 31 παικτών και η κορυφαία... 11άδα (pics) | SDNA

Άρης-ΑΕΚ: «Καραμπόλα» και... αυτογκόλ στο «Βικελίδης» (photos+video) -  Onsports.gr
Άρης-ΑΕΚ: «Καραμπόλα» και... αυτογκόλ στο «Βικελίδης» (photos+video) - Onsports.gr

Δολοφονία Άλκη: Ο Εντιαγέ σκόραρε στο ΑΕΚ - Άρης και του αφιέρωσε το γκολ

Άρης-ΑΕΚ 1-3 - Ποδόσφαιρο - Super League 1 - Άρης - A.E.K. | sport-fm.gr:  bwinΣΠΟΡ FM 94.6
Άρης-ΑΕΚ 1-3 - Ποδόσφαιρο - Super League 1 - Άρης - A.E.K. | sport-fm.gr: bwinΣΠΟΡ FM 94.6

Οι καλύτερες στιγμές του Άρης-ΑΕΚ! (ΒΙΝΤΕΟ) | Κitenimerosi.gr

Άρης-ΑΕΚ 0-1 | SDNA

Άρης – ΑΕΚ : Η ευκαιρία του Σάσα | in.gr

ΑΕΚ-Άρης: Τα highlights του αγώνα - Ποδόσφαιρο - Super League 1 - Άρης -  A.E.K. | sport-fm.gr: bwinΣΠΟΡ FM 94.6
ΑΕΚ-Άρης: Τα highlights του αγώνα - Ποδόσφαιρο - Super League 1 - Άρης - A.E.K. | sport-fm.gr: bwinΣΠΟΡ FM 94.6

Άρης-ΑΕΚ: Το κανάλι του ημιτελικού

Άρης - ΑΕΚ: Με τριαντάφυλλα θα τιμήσουν τη μνήμη του 19χρονου δολοφονημένου  οπαδού
Άρης - ΑΕΚ: Με τριαντάφυλλα θα τιμήσουν τη μνήμη του 19χρονου δολοφονημένου οπαδού

Διαμαρτύρεται ο Άρης για το πέναλτι με το οποίο προηγήθηκε η ΑΕΚ | in.gr

Στιγμές από το Άρης-ΑΕΚ : aek365

Τα γκολ του Άρης - ΑΕΚ 2-2 (vid) - Fosonline

Άρης - ΑΕΚ: Οργισμένη ανακοίνωση των Θεσσαλονικιών για τη... - Sportdog.gr  - Αθλητικά Νέα | Ειδήσεις | Sport
Άρης - ΑΕΚ: Οργισμένη ανακοίνωση των Θεσσαλονικιών για τη... - Sportdog.gr - Αθλητικά Νέα | Ειδήσεις | Sport

Στην ΕΡΤ1 το Άρης - ΑΕΚ - to10.gr

Άρης - ΑΕΚ 0-1: Γκολ και highlights (video) | Sportstonoto

Αρης - ΑΕΚ: «Φωτιά» στο ματς με διαμαρτυρία για πέναλτι και ευκαιρία για  γκολ (video+photos) - Onsports.gr
Αρης - ΑΕΚ: «Φωτιά» στο ματς με διαμαρτυρία για πέναλτι και ευκαιρία για γκολ (video+photos) - Onsports.gr

Διπλό» Ευρώπης για την ΑΕΚ, 3-1 τον Άρη

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Άρης – ΑΕΚ 2-0

ΑΕΚ - Άρης: Ποιο κανάλι και τι ώρα θα δείξει το ματς της Super League -  31.10.2021, Sputnik Ελλάδα
ΑΕΚ - Άρης: Ποιο κανάλι και τι ώρα θα δείξει το ματς της Super League - 31.10.2021, Sputnik Ελλάδα

Άρης – ΑΕΚ: Το κανάλι του αγώνα – Ποιος περιγράφει!

Αρης - ΑΕΚ: Αντιμέτωποι για τρίτη φορά μέσα σε 11 μέρες | Gazzetta

Άρης-ΑΕΚ: Η «βόμβα» του Λιβάγια που έστειλε το ματς στην παράταση! (video)  - Onsports.gr
Άρης-ΑΕΚ: Η «βόμβα» του Λιβάγια που έστειλε το ματς στην παράταση! (video) - Onsports.gr

Στις καθυστερήσεις ο Άρης, 2-1 την ΑΕΚ

Απών ο Άρης, έδωσε τα δικαιώματα σε ΑΕΚ και Κουλμπάκοφ και γνώρισε την  ήττα, 1-3 (videos) - pressaris.gr
Απών ο Άρης, έδωσε τα δικαιώματα σε ΑΕΚ και Κουλμπάκοφ και γνώρισε την ήττα, 1-3 (videos) - pressaris.gr

Γκολ και φάσεις από το Αρης-ΑΕΚ 0-2 (VIDEO)